Unit Manageri asigurari

AMEDO CONCEPT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Coordonarea, monitorizarea si evaluarea agentilor
- Dezvoltarea continua a echipei
- Asigurarea unei evolutii a membrilor echipei de agenti, in cadrul platformei de cariera Generali Romania
- Sustinerea activitatii agentilor de care este responsabil
- Supravegherea permanenta a activitatilor de raportare periodica a rezultatelor obtinute

CERINTE

- Persoana cu spirit de echipa, abilitati de lider;
- Studii medii/ superioare;
- Cunostinte medii de utilizare PC;
- Atitudine proactiva;
- Experienta anterioara in vanzari asigurari si management (coordonare echipa) constituie un avantaj;
- Spirit de raspundere in implementarea procedurilor interne ale companiei;
- Responsabilitate, onestitate si fair-play

BENEFICII OFERITE

- Finantare pentru primele 12 luni de activitate, incepand cu 2000 Ron/ luna sau 1000 Ron/ luna, in functie de rezultate;
- Pregatire profesionala continua, prin intermediul training-urilor gratuite puse la dispozitie de catre companie;
- Recompense financiare atractive, direct proportionale cu activitatea echipei;
- Bonusuri lunare si semestriale in functie de performantele obtinute;
- Posibilitatea de a obtine premii in bani, excursii, obiecte, in urma calificarii in concursuri;
- Posibilitatea implementarii propriului business-plan
- Trepte de evolutie in cariera.

DESCRIEREA FIRMEI

Companie in curs de diversificare a activitatii.