Unit Manager/ Team Leader

Interamerican

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Recrutare, coordonare, monitorizare si control
- Asigurarea dezvoltarii echipei din agentia in care functioneaza
- Asigurarea derularii procesului de vanzare in cele mai bune conditii
- Gestionarea relatiilor cu clientii
- Supervizarea activitatii consultantilor de asigurare

CERINTE

- Abilitati de conducere si comunicare, persuasiune, implicare, atitudine pozitiva, dinamic, sociabil;
- Atitudine proactiva si orientare catre client;
- MS Office, nivel uzual
- Flexibilitate, rezistenta la stres
- Dinamism

BENEFICII OFERITE

- Training-uri de specialitate
- Salariu fix + comision
- Concursuri lunare, trimestriale si anuale
- Plan de cariera si posibilitatea certa de promovare
- Baza logistica ( infrastructura necesara desfasurarii
activitatii - sediu, telefoane, programe de ofertare etc)
- Coaching pentru prima perioada de activitate
- Veti face parte dintr-un colectiv tanar, profesionist si ambitios
- Atmosfera de lucru constructiva
- Telefon

Companie multinationala de asigurari, prezenta de 10 ani pe piata romaneasca.
Ofera servicii financiare integrate, asigurari si servicii medicale private complete - primele din Romania, prin Spitalul Euroclinic.