Unit Manager/ Consultant Financiar

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutarea, antrenarea ,coordonarea , motivarea unei echipe de vanzari;
negocierea si incheierea contractelor de asigurare life , non life, sanatate, pensii pilon II si III;
dezvoltarea si mentinerea portofoliului de clienti.

CERINTE

Studii superioare;
experienta in vanzari asigurari de viata minim 1an sau in management vanzari minim 2 ani;
dinamism, spirit de echipa;
abilitati de comunicare, negociere si relationare;
initiativa, atitudine pozitiva, perseverenta;
calitati de lider;

BENEFICII OFERITE

Plan de cariera bine stabilit intr-o companie multinationala ;
posibilitatea dezvoltarii unei afaceri proprii ;
mediu de lucru profesional;
training initial si permanent;
certitudinea unor castiguri atractive (finantare initiala, comisioane din vanzari directe life ,non life, sanatate, pensii pilon 2,3, supracomision din vanzarile Consultantilor din subordine, bonusuri vanzari directe, bonusuri vanzari echipa precum si bonusuri de management si persistenta, concursuri cu premii;