Unit Manager

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Te asteptam in echipa ...

Daca esti in cautarea unui partener care sa te sustina in dezvoltarea propriei afaceri
Daca iti doresti sa fii corect recompensat financiar pentru activitatea depusa
Daca crezi in importanta pregatirii profesionale si iti doresti sa te dezvolti
Daca iti place sa interactionezi cu oamenii si sa-ti dezvolti in permanenta sistemul de relatii interpersonale
Daca esti in cautarea unei activitati dinamice si plina de provocari.
sa cunosti si sa intelegi serviciile pe care le oferim
sa contribui activ la dezvoltarea membrilor echipei de vanzare prin pregatirea acestora si sa le oferi suport in vanzare
sa coordonezi, sa monitorizezi si sa evaluezi activitatea de vanzare in cadrul echipei.
Vom aprecia perseverenta, integritatea si tenacitatea.

Iti vor fi de folos abilitatile de comunicare si negociere si, mai ales, dorinta si capacitatea de a-ti organiza singur si eficient programul de lucru.

Iti oferim beneficii financiare suplimentare corelate debutului activitatii de management, alaturi de echipa de Consultanti Financiari.

CERINTE

- varsta: peste 27 ani
- studii superioare incheiate/in curs
- experienta in asigurari si/sau management reprezinta un plus
- dorinta de afirmare/cariera
- reale abilitati manageriale/vanzare
- perseverenta
- integritate
- optimism.

BENEFICII OFERITE

Finantare pe parcursul primului an de activitate
Grile de comisionare progresive, care ofera posibilitati de castig corelate cu performanta si volumul activitatii desfasurate
Investirea ca membru al clubului intern de performanta
Bonusuri lunare
Bonusuri semestriale
Bonusuri anuale
Reduceri importante la achizitionarea produselor si serviciilor de asigurare, in functie de treptele de cariera atinse (asigurarea bunurilor personale, asigurarea de viata, asigurarea de sanatate).