Ucenic mecanic auto

MIDOCAR

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Efectuarea lucrarilor conform documentatiei si indicatiilor de lucru primite de la maistru sau mecanic,
-Completarea cu exactitate pe fisa de reparatie a tuturor lucrarilor efectuate si a timpului lucrat aferent fiecarei pozitii,
-Utilizarea formularelor de inspectie si completarea lor.

CERINTE

- Absolvent liceu profil tehnic/ scoala profesionala de profil/ cursuri de calificare echivalente
-Cunostinte privind produsele Volkswagen si Audi
-Interes in acumularea de informatii noi
-Abilitate de lucru in echipa

Infiintat in 1992 , MIDOCAR este unul dintre cei mai importanti dealeri Volkswagen si Audi din Romania.
Experienta dobandita in acest timp - fiind primul dealer Volkswagen din Romania - garanteaza calitatea tuturor serviciilor pe care le oferim:
-consultanta in alegerea celor mai potrivite autoturisme,
-propuneri avantajoase de finantare,
-service complet pentru intreaga gama de autoturisme Volkswagen si Audi
-piese de schimb din stoc sau la comanda