Translator / traducator / interpreter de limba engleza

S.C. Electrocentrale Bucuresti S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

¿ Traducere documente cu caracter tehnic, juridic si contractuale
¿ Traducere simultana

CERINTE

• Studii superioare (de preferin¿¿ în limba englez¿)
• Foarte bune cuno¿tin¿e de limba englez¿ ¿i de gramatica limbii române
• Abilitate în realizarea transla¿iilor atât din englez¿ în român¿ cât ¿i a retroversiunilor din român¿ în englez¿ (fluent, clar ¿i corect)
• Experien¿¿ în utilizarea limbii engleze, dobândit¿ prin stagiu de lucru în Marea Britanie, SUA (sau alte ¿¿ri unde se vorbe¿te engleza ca limb¿ oficial¿) de cel pu¿in 12 luni

BENEFICII OFERITE

Puteti introduce datele dvs. si pe site-ul companiei la pagina ContactCariere

S.C. Electrocentrale Bucuresti S.A. este persoana juridica româna, societate comerciala pe actiuni, având ca obiect principal de activitate producerea si vânzarea energiei electrice precum si producerea, transportul, distributia, dispecerizarea si vânzarea energiei termice.