TRANSLATOR - LIMBA ENGLEZA

CASA NIK

Job expirat

RESPONSABILITATI

- traduce texte din romana in engleza si din engleza in romana
- rezolvarea proiectelor la termenul stabilit
- sprijina activitatea echipei

CERINTE

- foarte bune cunostiinte de limba engleza pentru scris, vorbit si citit
- capacitatea de a traduce rapid si de a nota
- cunostinte PC: Word, Excel, Power Point
- cunostinte tehnice (reprezinta un avantaj)
- experienta in traduceri min. 3 ani
- nivel avansat al cunostintelor de limba engleza
- capabil sa lucreze in echipa
- orientat spre rezultate

BENEFICII OFERITE

salariu atractiv
mediu de lucru occidental cu aparatura moderna
echipa tanara in dezvoltare

CASA NIK este o societate comerciala infiintata de specialisti in domeniul imobiliar si financiar din Romania si Estonia.
Face parte din grupul international NOVA HAUS si are scopul de a oferi servicii de cea mai inalta clasa, impreuna cu o gama cat mai larga si completa de servicii in domeniul imobiliar.