Translator limba germana

SC.DAAS IMPEX SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

• traducere documente
• interpretariat la sedinte si pe santier (orice conversatie cu organizarea de santier, cu autoritatile, cand este cazul, cu furnizorii de diverse servicii)
• responsabilitati administrative legate de magaziile de materiale din santier

CERINTE

• Studii medii/ superioare
• Bune abilitati de comunicare
• Corectitudine, seriozitate, capacitate de a lucra in echipa, de a colabora
• Atentie la detalii si atentie distributiva
• Rezistenta la stres
• Posibilitatea detasarii pe perioade limitate de 1-2 luni in Germania si Austria, cu diurna, cazare si salariu conform legislatiei UE
• Permis de conducere categoria B
• Cunoasterea limbii germane la nivel avansat, obligatoriu

BENEFICII OFERITE

• Tichete de masa, tichete cadou de sarbatori;

Vanzare, montaj si servisare echipamente profesionale HoReCa, frig comercial si industrial, shopfitting, rafturi comerciale si industriale, mobilier