Traineri

Consaltis Consultanta si Audit

Job expirat

RESPONSABILITATI

Posturi disponibile:
1) Trainer curs „Inspector SSM”, „Specialist SSM”.
2) Trainer curs „Inspector Resurse Umane”, „Evaluator personal”, „Inspector salarizare”, „Manager Resurse Umane”
3) Trainer curs „Expert Achiziții Publice”
4) Trainer curs „Cadru Tehnic PSI”
5) Trainer curs „Manager Proiect”

Responsabilități:
- Elaborează un program de formare profesională în vederea acreditării ANC;
- Susține cursul face2face sau online;

CERINTE

- Experiență în domeniul respectiv;
- Diplomă de formator;
- Abilități de redactare;
- Abilități pedagogice.

BENEFICII OFERITE

Procent din contravaloarea cursurilor.

Activitatea noastră îşi propune să optimizeze resursele unei organizaţii şi, în acelaşi timp, să îmbunătăţească eficienţa proceselor, trainingul, selecţia şi integrarea resurselor umane şi tehnologice, în conformitate cu nevoile specifice activităţii economice respective.