Trainer Operatiuni

LOYALIA Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

¿ Identifica impreuna cu directorul de training nevoile de training si dezvoltare din departamentul Operatiuni
¿ Stabileste si implementeaza impreuna cu directorul training strategia de training si dezvoltare pentru toate compartimentele din Operatiuni
¿ Imbunatateste si livreaza toate programele de training in Operatiuni (Bucuresti si Covasna)

CERINTE

¿ Studii superioare, indiferent de profil
¿ Experienta minim 1 an in domeniul resurse umane reprezinta un avantaj
¿ Foarte bune cunostinte de PC
¿ Limba engleza - nivel avansat

Loyalia Romania este o companie specializata in furnizarea de serviicii de recrutare si selectie. Valoarea adusa de serviciile noastre este atentia deosebita pe care o acordam relatiei cu candidatul.
Scopul nostru este acela de a descoperi oamenii iar acestia sunt diversi, complecsi, imposibil de cuantificat intr-o viziune simplista. De aceea noi tratam oamenii ca individualitati, nu ca CV-uri care pot fi ierarhizate si clasate.