TRAINER MICROSOFT

Business Consulting Center International

Job expirat

RESPONSABILITATI

- identificarea nevoilor de training pentru clientii companiei
- conceperea, planificarea si livrarea programelor de training ¿ tematica, structura curs, suport didactic, program de desfasurare etc
- monitorizarea si analiza impactului programelor asupra cursantilor
- personalizarea cursurilor conform necesitatilor clientilor
- mentinerea portofoliului de clienti
- dezvoltarea personala prin obtinerea de certificari Microsoft (MCDST, MCSE, MCDBA)

CERINTE

- studii superioare (sau in curs de finalizare), preferabil absolvent de Automatica/Calculatoare si Cibernetica
- foarte bune abilitati de comunicare verbala si scrisa in limbile romana si engleza
- excelente abilitati de prezentare, creativitate
- cunoştinţe foarte bune pentru utilizarea produselor Microsoft Office si Microsoft Project
- cunoasterea produselor si tehnologiilor Microsoft (Windows Server, Exchange Server, SQL) constituie un avantaj
- experienta in domeniu constituie un avantaj
- rezistenţă şi plăcere de a lucra independent
- implicare şi disponibilitate pentru un program de lucru prelungit

BENEFICII OFERITE

pachet salarial motivant

DESCRIEREA FIRMEI

firma de consultanta