Trainer Limbi Straine

Excelsior Corporate Solutions

Job expirat

RESPONSABILITATI

Excelsior Corporate Solutions wants YOU!

Ai absolvit o facultate de profil uman ( Litere/Limbi Straine) si/sau detii un atestat de cunostinte lingvistice nivel avansat? Te atrage lucrul intr-un mediu dinamic, prietenos, profesionist?

AWSOME! Hai sa ne cunoastem!

Te provoacam sa-ti dezvolti abilitatile si sa avansezi rapid in cariera beneficiind de sustinerea unei echipe de mentori/traineri seniori ce abia asteapta sa impartaseasca din experiemtele acumulate.

In acest moment cautam colegi pentru pozitii de Junior si Senior Trainer pentru:

1. Bucuresti - Junior/Senior Trainer pentru engleza, franceza, germana-nivel B2-C1

2. Sibiu - Junior/Senior Trainer pentru germana-nivel C1

3. Timisoara-Junior/Senior Trainer pentru engleza si germana-nivel C1

4. Iasi-Junior/Senior Traimer - pentru italiana si germana - nivel C1

Responsabilitatile tale:

Sustinerea cursurilor de limbi straine la sediul companiilor client din orasele mentionate

Adoptarea unei metode eficiente de predare;

Pregatirea materialelor de curs;

Urmarirea indicatoriilor de performanta recomandati de catre companie;

Raportarea activitatii cursantilor periodic la cererea companiei;

CERINTE

Cine esti tu?

Esti trainer de limbi straine / traducator/ profesor / specialist in domeniul limbilor straine cu experienta in domeniu de minim 6 luni;

Detii cunostinte lingvistice de nivel C1;

Esti absolvent/masterand/doctorand al unei facultati cu profil uman;

Detii o certificare de Trainer/Formator – ce reprezinta un avantaj;

Ai abilitati de comunicare dezvoltate;

Esti dedicat si pasionat pentru domeniul formarii;

Ai o atitudine proactiva;

Esti punctual;

Ai initiativa;

Esti disponibil si flexibilitate la deplasare;

BENEFICII OFERITE

Pachet atractiv de beneficii customizat in functie de profilul si experienta fiecarui nou colaborator
Sansa de a face parte intr-o echipa dinamica axata pe dezvoltare personala si profesionala continua
Sansa de a desfasura activitatea intr-un mediu de business profesionist si competitiv atat din tara cat si din afara Romaniei
Sesiuni de Formare si Mentoring pe toata perioada colaborarii
Materiale de curs gratuite
Posibilitatea de a castiga un loc in echipa de Project Manageri.
Daca te consideri candidatul potrivit, trimite CV-ul tau pe adresa recrutare@excelsiorbiz.ro. Suntem nerabdatori sa te cunoastem!

Excelsior Corporate Solutions a fost infiintata din dorinta de a furniza partenerilor nostri solutii lingvistice de cea mai buna calitate, pentru principalele limbi de circulatie internationala in domenii ca: Traduceri, Audit Lingvistic, Interpretariat cat si in cel al Cursurilor de limbi straine dedicate segmentului corporate (www.excelsiorbiz.ro).