Trainer Limba Italiana

EuCom Business Language

Job expirat

RESPONSABILITATI

- predarea limbii moderne angajatilor din cadrul companiei client;
- adoptarea unor metode interactive si dinamice de predare;
- pregatirea suportului de curs;
- urmarirea indicatorilor de eficienta recomandati de companie;
- raportarea activitatii;

CERINTE

- cunoasterea excelenta a limbii moderne pentru care candideaza;
- absolvent al Facultatii de Limbi Moderne sau masterand;
- experienta in munca cu adultii si in predare (min 1- 2 ani);
- disponibilitate pentru studiu si perfectionare continua;

BENEFICII OFERITE

- training-uri specifice si metode know-how international;
- munca intr-un mediu concurential pentru firme de prestigiu;
- activitate pe baza de proiect (project based);
- posibilitatea extinderii colaborarii la un program full time;

EuCom Business Language - companie nationala ce activeaza in domeniul educatiei adultilor prin cursuri de limbi moderne si training de soft skills. EuCom Business Language este un furnizor integrat de servicii lingvistice cu sistem de management al calitatii certificat conform EN ISO 9001:2000. Compania are ca principali clienti din segmentul corporate,un important consumator de formare profesionala.