Trainer limba germana/ Trainer tehnologii web - 2 pozitii

FOX EXPERT ADVICE

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pregatirea si sustinerea sesiunilor de training la un nivel profesionist
Pregatirea materialelor de studiu suplimentar
Participarea la examinarea finala

CERINTE

Pentru pozitia Trainer limba germana:
Cerinte:
-Studii superioare limbi straine, specializarea germana
-Experienta de cel putin un an in predarea de cursuri intr-un centru de pregatire
-Capacitatea de a preda atat limbaj general cat si de business
-Abilitati de comunicare, prezentare si evaluare
-Aptitudini pedagogice, organizare, implicare in munca, punctualitate
-Certificarile internationale de limba si diploma de formator reprezinta un
avantaj.

Pentru pozitia de Trainer curs tehnologii web
Cerinte:
Studii superioare in domeniu (Cibernetica, Informatica, Calculatoare etc.)
Experienta practica HTML, PHP, CSS, MYSQL (peste 3 ani)
Capacitatea de a sustine cursuri, aptitudini pegadogice
Pasiune pentru activitatea de training, implicare si motivatie
Bune abilitati de comunicare, organizare, evaluare

BENEFICII OFERITE

Mediu de lucru placut, profesionist- program flexibil- remuneratie motivanta (salariu fix + bonusuri de performanta la fiecare 6 luni)
Trainingurile se desfasoara in principal la sediul companiei din Bucuresti, in special in week-end (sambata si duminica), precum si in cursul saptamanii (de regula seara, dupa ora 17.30); programul cursurilor se va stabili de comun acord intre noi si trainer, in functie de cerintele pe care le avem si disponilitatea trainerului.

FOXExpert ofera solutii resurse umane complete si customizate: recrutare, consultanta, salarizare, administrare personal, evaluare si dezvoltare organizationala. Investim energie, pasiune si experienta pentru a oferi cel mai bun rezultat partenerilor nostri.
Solutiile noastre. Rezultatele voastre.
Mai multe despre noi la: www.solutiiresurseumane.ro.