Trainer Limba Engleza

EuCom Business Language

Job expirat

RESPONSABILITATI

Oferta se refera la angajarea de colaboratori pentru predarea Limbii Engleze in
diferite companii, pe baza de proiect/full time/part time.
Un proiect dureaza in medie de la 4 luni in sus si se desfasoara la sediul companiilor client.

Responsabilitati:

- Predarea Limbii Engleze adultilor;
- Adoptarea unei metode interactive de predare.
- Pregatirea suportului de curs;
- Urmarirea indicatoriilor de eficienta recomandati de companie;
- Raportarea activitatii;

CERINTE

Cerinte

- Cunoasterea excelenta a Limbii Engleze (Nivel de cunostinte lingvistice C1-C2);
- Absolvent al Facultatii de Limbi Moderne sau masterand/doctorand;
- Certificatele internationale reprezinta un mare avantaj (ex: CPE - Certificate of Proficiency in English);
- Certificarea de Trainer/Formator reprezinta un mare avantaj;
- Studiul in tara de origine a limbii sau vorbirea acesteia in mod nativ reprezinta un mare avantaj;
- Experienta in munca cu adultii si in predare( min 1-2 ani);
- Disponibilitate pentru colaborare pe termen mediu sau lung;
- Disponibilitate pentru studiu si perfectionare continua;

BENEFICII OFERITE

Oferta (bonusuri, beneficii)

- Bonificatie motivanta.
- Munca intr-un mediu concurential pentru firme de prestigiu;
- Activitate pe baza de proiect (project based); aplicantul poate sa aiba un alt job principal;
- Posibilitatea extinderii colaborarii la un program full time;

Doar candidatii care se incadreaza profilului de mai sus vor fi selectati pentru interviu.

CV-urile pot fi trimise si la adresa de e-mail: adriana.dumitrescu@eucom.ro

EuCom Business Language - companie nationala ce activeaza in domeniul educatiei adultilor prin cursuri de limbi moderne si training de soft skills. EuCom Business Language este un furnizor integrat de servicii lingvistice cu sistem de management al calitatii certificat conform EN ISO 9001:2000. Compania are ca principali clienti din segmentul corporate,un important consumator de formare profesionala.