Trainer Interact Communication

Interact Business Communications

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Livrarea de programe de training
-Administrarea grupelor de studiu - monitorizarea progreselor, adaptarea temelor, feedback dat cursantilor
-Servicii de administrare a relatiei cu clientii
-Imbunatatirea constanta produselor - observarea nevoilor clientilor, gasirea unor solutii optime, etc.

CERINTE

- Studii superioare de specialitate: absolvent(a) al/a Facultatii de Limbi si Literaturi Straine(specializarea engleza-franceza)
- Flexibilitate
- Capacitate de adaptare rapida la cerintele clientului
- Orientare catre client, empatie
-Spirit de echipa

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv, bonusuri suplimentare

Interact este una dintre cele mai prestigioase companii romanesti de training, avand un departament dedicat exclusiv comunicarii de afaceri in limbi straine, Interact Communication.

Trainerii din acest departament si-au imbunatatit constant cunostintele si au dobandit o experienta ampla in urma colaborarilor cu numeroase companii internationale.

Interact se poate mandri cu parteneri din intreaga lume, companii cu traditie in oferirea de solutii pentru imbunatatirea comunicarii. Manualele sunt dezvoltate si imbunatatite pe baza experientei practice de colaborare cu clientii Interact si adaptate noilor tendinte de invatare.