TRAINER HR SI SOFT SKILLS

HRDynamics

Job expirat

RESPONSABILITATI

-identifica nevoile de training si propunerea unor sesiuni de instruire
- creeaza, sustin programe de pregatire si dezvoltare
- evalueaza programele de training
- colaboreaza cu departamentul de resurse umane si cu celelalte departamente pentru a identifica nevoile de training
- imbunatateste climatul organizational;
- propune mijloace de imbunatatire continua a activitatii de resurse umane;

CERINTE

- experienta de predare/ de lucru cu grupuri
- licenta in stiinte socioumane / economice
- certificat ca formator acreditat
- spontaneitate, creativitate, flexibilitate, simtul umorului
- autodidact
- abilitati de prezentare si de comunicare
- simt analitic dublat de viziune de ansamblu
- capacitatea de organizare a timpului si planificare a activitatilor
- limba engleza avansat,
- atitudine pozitiva
- responsabilitate;
- capacitatea de a lucra sub stres, cu termene limita si respectarea acestora;
- cunostinte de operare PC (MsOffice, Internet).

Constituie avantaje:

-licenta in psihologie ori management
-master degree in psihologie organizationala/management hr
-experienta ca trainer in ceea ce priveste design si livrare de training
-experienta profesionala in companii mijlocii / mari

HR Dynamics este compania care isi propune ca prin echipa sa tanara si multidisciplinara sa aduca in acelasi cadru candidati, angajati si angajatori, pentru imbunatatirea performantei, avansarea in cariera si adaugarea unui plus de valoare organizatiei dumneavoastra.
Vrem sa fim intotdeauna prezenti acolo unde se afla partenerii nostri si de aceea tratam fiecare client cu respect, adaptam tehnicile la nevoile companiei si utilizam toate resursele de care dispunem pentru ca cei cu care lucram sa devina leaderi in domeniul lor de activitate.
Suntem o companie care si-a adaptat tehnicile de lucru la piata romaneasca utilizand instrumente testate si verificate in aceasta piata.
Datorita dinanismului care ne caracterizeaza am reusit sa constituim o baza de date care acopera atat nevoile angajatorilor cat si pe cele ale angajatilor si candidatilor. Astfel, putem sa venim in sprijinul dumneavoastra atat prin recrutarea, selectia si auditul de personal, cat si prin traininguri si teambuildinguri adaptate specificului fiecarei companii.
HR Dynamics isi doreste sa devina principalul partener in urmarirea strategiei de resurse umane a organizatiei dumneavoastra.