Trainer (echipa vanzari)

LIBRA INTERNET BANK SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Implementeaza si coordoneaza proiectul de internship pentru pozitia de RM Trainees, adica:
Se implica activ in procesul de recrutare si selectie al echipei de Relationship Manager Trainees (program de internship vanzari – 6 luni) atat pentru Sucursalele bancii din Bucuresti cat si pentru cele din teritoriu;
Organizeaza trainingul de inductie la angajarea RM Trainees si monitorizeaza stadiul lor de integrare in organizatie;
Realizeaza programele de formare pentru membrii acestei echipei si teste in format e-Learning;
Desfasoara activitati privind monitorizarea activitatii zilnice a membrilor echipei;
La finalul programului de internship, evalueaza membrii echipei precum si rezultatele obtinute de acestia in urma pregatirii si al activitatii desfasurate.

CERINTE

Studii superioare ;
Experienţă in vanzari de minim 3 ani;
Foarte bune competente in tehnici de vanzare si negociere, tehnici de motivare si de lucru in echipa;
Foarte bune abilitati de prezentare, creativitate, capacitate de analiză şi sinteză;
Permis de conducere cat.B;
Foarte bune cunostinte MS Office.

Ai drept calitati spiritul dinamic, perseverenta si entuziasm? Iti doresti o cariera de succes in mediul financiar-bancar?

In Libra Internet Bank iţi oferim un mediu de lucru provocator, modern şi orientat către rezultate. Suntem organizaţia care susţine tinerii excepţionali, ambiţioşi, care doresc să-şi contureze un brand profesional şi să-şi dezvolte cariera îndrumati de specialiştii băncii.
Suntem o echipă tânără şi dinamică. Vei găsi adevăraţi profesionişti, oameni cu experienţă, comunicativi şi proactivi care apreciază performanţa. Entuziasmul şi energia acestora îţi vor oferi o atmosferă de lucru plăcută şi colegială.

Te asteptam alaturi de echipa noastra!