Trainer - conversatii online

2Advanced Studios

Job expirat

RESPONSABILITATI

Training modele - ajutor in conversatii, tehnici de abordare, atitudine, stil.

CERINTE

Cerinte minime pentru angajare:

- engleza- nivel avansat;

- experienta minim 1 an;

- suport/training modele / ajutor in conversatii

– disponibilitate la program de 8 ore / zi;

- program de lucru in ture luni-duminica;

– disponibilitate la program de noapte;

- disponibilitatea de a lucra oricât este nevoie pentru a obtine performanta;

- disponibilitatea de a participa la seminarii, summituri, training sau team-building;

– persoana organizata;

– persoana sociabila cu abilitati de comunicare, relationare umana, fire proactiva;

- punctualitate

BENEFICII OFERITE

- bonusuri in functie de targeturi si implicare

– salariu motivant;

– contract legal de munca pe un post stabil, asigurare de sanatate, plata contributiilor sociale;

- bonusuri in functie de performante;

- echipa tanara si dinamica.

Companie de 10 ani pe piata din Romania, lider in domeniul modeling & online streaming. Oferim conditii deosebite de lucru si venituri semnificative.