TRAINER- BUSINESS PARTNER

Activaction

Job expirat

RESPONSABILITATI

Companie ce ofera servicii complete in domeniul Resurse Umane cauta un TRAINER- partener ce va realiza

Promovarea serviciilor de training ActivAction;
Dezvoltarea portofoliului de clienti
Fidelizarea companiilor-client
Pregatirea si organizarea sesiunilor de training
Livrarea de traininguri standardizate sau tailor made in functie de nevoile companiei- client:
Dezvoltarea sistemelor integrate de training bazate pe identificarea nevoilor respectand standardele de calitate specifice companiei ActivAction
Dezvoltarea sistemelor de evaluare a eficientei programelor de training implementate

CERINTE

Experienta de minim 3 ani in livrarea programelor de training/ promovare programe de training ;
Excelente abilitati de comunicare interpersonala
Atitudine pozitiva, orientare pe rezultate;
Studii superioare finalizate
Pregatire complementara in domeniul trainingului
Limba Engleza/ Franceza la un nivel avansat

BENEFICII OFERITE

mediu de lucru profesionist
conditii de colaborare avantajoase

SC. Activaction SRL este o firma de recrutare si formare profesionala. Servicii oferite in recrutarea de personal entry-middle level si top manangement si traininguri de specialitate in domeniul comercial, management si dezvoltare personala.