Trainer Aplicatie Medicala

Info World SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Asigurarea instruirii personalului la sediul clientului sau mentenanta la utilizarea software-ului dezvoltat de companie (software medical)

CERINTE

Persoana comunicativa, fire deschisa
Factor ridicat de invatare si asimilare cunostinte
Studii superioare (constituie avantaj)
Cunostinte utilizare computer - nivel mediu
Sisteme de operare: Windows XP, 2000, NT, 9x
Utilizarea pachetului MsOffice
Permis conducere categoria B

BENEFICII OFERITE

Training
Mediu de lucru placut, posibilitatea de a construi o cariera
Pachet salarial atractiv

Furnizor de solutii software integrate, leader IT in domeniul medical, Info World dispune in prezent de un colectiv de peste 200 specialisti tineri, dinamici si dedicati, cu ample cunostinte in domeniul tehnologiei informatiei si comunicatiilor - sisteme de operare, limbaje de programare, baze de date, administrare retele, internet - dar si in domeniul comercial, management, sisteme de calitate.

Info World este Gold Microsoft Partner si certificata ISO 9001