Trainer

Siveo IT Resources

Job expirat

RESPONSABILITATI

Companie de recrutare si consultanta HR cauta traineri cu experienta pentru colaborare de lunga durata.

Responsabilitati:

- Planificarea si organizarea trainingului;
- Intocmirea materialelor de training (manuale, exercitii, studii de caz);
- Adaptarea materialelor utilizate;
- Livrarea trainingului catre cursanti;
- Evaluarea cursantilor in scopul dezvoltarii acestora.

CERINTE

- Experienta in livrare de training si dezvoltarea materialelor de training in cel putin unul din domeniile:

• Management (Leadership, Formarea Echipelor, Motivare etc.);
• Vanzari/Relatii clienti;
• Marketing/PR;
• Managementul proiectelor;
• Management Financiar;
• Achizitii publice;
• Limbi straine (Engleza, Franceza sau Germana).

- Certificare de formator autorizat CNFPA;
- Studii de specialitate/Cursuri de specialitate;
- Excelente abilitati de comunicare, prezentare si relationare;
- Bune abilitati de planificare si organizare;

BENEFICII OFERITE

- Bonusuri in functie de rezultate;
- Acces la tehnologii si metode moderne de invatare.

Siveo IT Resources este o companie ce are ca domeniu de activitate recrutarea si consultanta HR. Detalii: www.siveo.ro