TRAINER

Pluri Consultants

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Reprezentarea companiei in fata clientilor si prospectilor;
- Efectuarea analizei nevoilor de training pe fiecare proiect in parte;
- Conceperea structurii programelor de training;
- Dezvoltarea materialelor;
- Animarea / livrarea programelor de training;
- Evaluarea si raportarea catre client si catre managementul firmei;
- Participarea la alte proiecte de consultanta.

CERINTE

- Cautam un trainer asa cum rar se intalnesc in piata: carismatic, cultivat, pozitiv, neobosit!
- Un specialist capabil sa anime atat cursuri de management cat si cursuri de comunicare interpersonala ( ca sa nu mai vorbim de cele de vanzari, de retail management etc).
- Poti sa nu fii un trainer experimentat sau sa nu fi fost deloc trainer inainte; daca simti ca a impartasi altora din experienta ta de viata ti-ar provoca satisfactie profesionala, daca ti-a placut mereu sa te afli "under the spotligt", daca iti place sa ii ajuti pe semenii tai sa se dezvolte si ti-a reusit pana acum, atunci TU esti cel ( cea) pe care il (o) cautam!

Te asteptam!

BENEFICII OFERITE

- Pachet personalizat fix+variabil, situat in cuartila 75 a plajei de salarii din piata pentru acest post, cu o dinamica in directa corelare cu rezultatele obtinute si cu dezvoltarea personala.

DESCRIEREA FIRMEI

Consultanta in domeniul resurselor umane si management.