TRAINER

A.B.C. FACTORY INTL S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Learn2b – Invat sa devin - este primul program optional educativ nonformal de dezvoltare personala a copilului , cu varsta cuprinsa intre 2 – 14 ani, ce pune in practica imbinarea pedagogiei formale, ideile pedagogiilor alternative, concepte psihologice moderne si metode psihoterapeutice, promovand conceptul de dezvoltare holista a copilului, cu scopul de a acoperi o paleta mult mai larga a intelectului uman, avand in vedere nu doar competentele academice, ci si capacitatile, deprinderile, atitudinile ce tin de dezvoltarea socio-emotionala, cognitiva si psiho-motrica. (www.learn2b.ro)

CERINTE

Trainerul programului, Learn2b trebuie sa aiba capacitatea de a integra in cadrul sesiunilor de formare ,,Learn2b" metodele si tehnicile de lucru corespunzatoare conform programei si metodologiei programului, in vederea atingerii obiectivelor prioritare propuse de colectivul nostru de specialisti.
Persoana tanara, dinamica, creativa, spontana.
Abilitati de promovare si sustinere a programului conform politicii si metodelor ,Learn2b de implementare a programului.
Foarte bune abilitati de comunicare

BENEFICII OFERITE

Cursuri de formare initiala in cadrul programului precum si cursuri de formare continuua, perfectionare si evaluare, pe toata durata colaborarii;
Salariul motivant in raport cu efortul depus;
Bonusuri si prime proportional cu performanta obtinuta;
Participari la workshop-uri desfasurate de catre partenerii externi din UK;
Program flexibil