Trainer

Continental Hotels

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Realizarea si livrarea de programelor de training pentru angajatii companiei.
- Dezvoltarea suporturilor de curs, a materialelor de training, a manualelor.
- Gestionarea aspectelor logistice ale programelor de training.
- Monitorizarea, evaluarea si inregistrarea datelor privind activitatile de training si eficacitatea programelor de training.
- Construirea si mentinerea de relatii stranse cu managementul companiei, oferind suport in: evaluarea necesitatilor de training, urmarirea planurilor de dezvoltare profesionala si corelarea temelor de training cu activitatea operationala curenta.

CERINTE

- studii superioare
- minim un an experienta in activitati de training; experienta in industria hoteliera constituie avantaj
- cunostinte de elaborare si prezentare programe de training, cunostinte de psihologie privind comportamentul si performanta, diferente individuale privind abilitatile, motivatia, personalitatea.
- cunostinte foarte bune de limba engleza, utilizare PC
- excelente abilitati de comunicare, de prezentare, ascultare activa, gandire critica, control emotional, flexibilitate.
- orientare catre client, atitudine pozitiva, responsabilitate, interes pentru autodezvoltare, initiativa, integritate.
- disponibilitate pentru deplasari 50% din timpul de lucru

BENEFICII OFERITE

Salariu fix negociabil in functie de experienta relevanta in domeniu si in acord cu grila de salarizare a companiei.
Bonusuri periodice in functie de performantele individuale si ale hotelului.Tichete de masa.
Facilitati acordate angajatilor in cadrul hotelurilor Continental si Ibis.
Planuri de Dezvoltare Profesionala si training, activitati sociale in cadrul companiei

Companie hoteliera, cu cea mai mare acoperire din tara, hoteluri categoria business aflate in :Bucuresti, Sibiu, Targu Mures,Oradea, Arad, Suceava, Turnu Severin,Gaiser-Predeal, precum si in cele 3 hoteluri Ibis din Constanta si Bucuresti.