TRAINER

RCS & RDS

Job expirat

RESPONSABILITATI

¿ Estimarea nevoilor de training si oferire de sesiuni de training;
¿ Conceperea si implementarea unui plan de training destinat angajatilor RCS & RDS ;
¿ Formarea, perfectionarea si evaluarea angajatilor in urma sesiunilor de training.

CERINTE

¿ Absolvent studii superioare;
¿ Experienta pe o pozitie similara de cel putin 2 ani;
¿ Experienta in vanzari de cel putin 1 an;
¿ Persoană entuziastă, creativă si întreprinzătoare;
¿ Persoana organizata;
¿ Abilitati foarte bune de comunicare si prezentare;
¿ Cunostinte bune de limba engleza;
¿ Capacitate de relationare;
¿ Foarte bune cunostinte de MS Office (Power Point, Word, Excel) si aplicatii interne;
¿ Dispus pentru deplasari in tara.

RCS & RDS este unul dintre cei mai importanti furnizori privati de servicii integrate de telecomunicatii.

Ce va oferim?
Servicii de televiziune [prin cablu tv de la RCS & RDS si DigiTV]
Acces Internet si comunicatii de date [RDS.Net, RDS.Link]
Telefonie fixa nationala si internationala [RDS.Tel]