TRAINER

EUROJOBS Romania SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

¿ identificarea nevoilor de training pentru clientii Eurojobs;
¿ conceperea, planificarea si livrarea programelor de training - tematica, structura curs, suport didactic, program de desfasurare etc.;
¿ monitorizarea si analiza impactului programelor asupra cursantilor;

CERINTE

¿ studii superioare;
¿ experienta in domeniu constituie avantaj;
¿ foarte bune abilitati de comunicare verbala si scrisa in limbile: romana, engleza si/sau germana;
¿ excelente abilitati de prezentare, influentare / convingere;
¿ capacitate de inovare/creativitate;
¿ aptitudini de conducere (iniţiativă proprie);
¿ rezistenţă şi plăcere de a lucra independent, precum şi o mare implicare şi disponibilitate pentru un program flexibil de lucru;
¿ cunoştinţe foarte bune pentru utilizarea produselor MS Office/PP, şi a sistemelor de comunicaţii bazate de Internet şi e-mail;

BENEFICII OFERITE

¿ Mediu de lucru plăcut;
¿ Atmosferă deschisă de lucru;
¿ Activitate variată;
¿ Activitate cu multă răspundere proprie;

Companie austriaca de consultanta in domeniul resurselor umane cauta pentru biroul din Bucuresti: