TRAINER

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Proiectarea programelor de instruire pentru departamentul de vanzari
- Construirea materialelor de training necesare programelor interne (manual, prezentare PPT, handouts etc.)
- Organizarea programelor de training interne (sala, protocol, handouts etc.)
- Imbunatatirea continua a metodologiei de training din cadrul companiei
- Evaluarea rezultatelor trainingurilor si a tendintelor de dezvoltare a resurselor umane la toate nivelurile

CERINTE

- Studii superioare
- Experienta de training de minim 1 an, preferabil pe domeniul vanzarilor sau managementului
- Experienta in vanzari constituie un avantaj
- Disponibilitate la deplasari frecvente in tara pentru sustinerea trainingurilor in filiale
- Abilitati de prezentare si comunicare excelente
- Abilitati de analiza si sinteza bine dezvoltate
- Cunostinte avansate despre proiectarea, implementarea si evaluarea programelor de formare

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant
- Telefon mobil si masina de serviciu
- Posibilitatea dezvoltarii unei cariere de training la nivel national