Trainee Instruire/Dezvoltare

ROMTELECOM

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Oferirea de suport pe anumite proiecte specifice: administrare elearning, formulare de training, perioada de inductie.

CERINTE

- Student anul 1 sau 2 la facultate sau master anul 1;
- Abilitati bune de lucru cu PC: Word, Excel, Power Point;
- O cunoastere buna a platformelor SM;
- Cunoasterea limbii engleze la nivel avansat;
- Abilitati bune de comunicare si interelationare;
- Atitudine pozitiva;
- Persoana deschisa, entuziasta, proactiva, cu atentie la detalii;
- Dorinta de invatare.

BENEFICII OFERITE

Ce vei invata:
- cum sa planifici si sa implementezi un proces de training;
- cum sa folosesti rezultatele unui astfel de proces.

Romtelecom este o companie in miscare pe piata comunicatiilor din Romania. In ultimii ani Romtelecom a evoluat inteligent, cu multe eforturi, de la un fost monopol de stat la o companie privata, conectata la tehnologia sofisticata a acestui mileniu.
Compania ofera astazi servicii de incredere, inovatoare si usor de folosit, de la traditionala telefonie fixa, la Internet de cea mai buna calitate, dar si cel mai sigur spatiu de gazduire de date din Romania, servicii combinate de date si voce si un program permanent controlat si imbunatatit de Customer Care.
Si transformarea continua ...