Traducator romano- bulgara

RTC HOLDING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- sa asigure traducerea materialelor in limba bulgara/ engleza
- sa asigure traducerea materialelor, corespondentei din limba bulgara in limba romana
- sa asigure traducerea in timpul deplasarilor, intalnirilor de afaceri din Bulgaria

CERINTE

- studii superioare economice sau tehnice in curs sau finalizate
- buna cunoastere a pachetului MS Office
- cunoasterea limbilor engleza/ bulgara la nivel avansat
- abilitati de comunicare, persoana organizata
- disponibilitate de deplasare in Bulgaria
- permis categoria B

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv;
- Posibilitatea dezvoltarii carierei atat in cadrul firmei cat si in cadrul Grupului.

RTC Holding este unul dintre cele mai mari grupuri comerciale aflate in proprietate romaneasca, lider de piata in Romania pe zona de birotica papetarie (Office Express), cargo-curierat (TCE) si retail produse media (Diverta).