Traducator limba germana / engleza

CREATIV - Romanian Translations

Job expirat

RESPONSABILITATI

Traducatorii nostri constituie o echipa dinamica si competitiva de profesionisti, care respecta standardele de calitate si termenele de predare pentru fiecare lucrare.
Mediul de lucru este interactiv, extrem de competitiv, sustinut de echipamente tehnice si instrumente de lucru moderne.

CERINTE

- sa fie absolvent studii lingvistice, nivel superior
- sa cunoasca limba germana / engleză - nivel avansat
- sa ii placa sa traduca si sa fie animat de dorinta de a face traduceri de cea mai buna calitate
- sa cunoasca suita Microsoft Office sa doreasca sa isi imbunatateasca permanent cunostintele;
- sa fie o persoana disciplinata, meticuloasa, apta sa lucreze in conditii de stres sub presiunea termenelor scurte.

BENEFICII OFERITE

Pachetul salarial oferit este motivant.

Anuntul vizeaza doar posturi full time.

Compania noastra imbina strategia, serviciile si tehnologia pentru a furniza servicii de traducere si interpretariat de inalta calitate in domeniile economic, financiar, bancar, tehnic, auto, IT si medical.