Traducator limba engleza

TeamNet International

Job expirat

RESPONSABILITATI

Traduceri documentatie tehnica de specialitate.

CERINTE

Cunostinte avansate de limba engleza (scris, citit, vorbit)
Cunostinte IT - nivel mediu
Ideal pentru studenti.

BENEFICII OFERITE

Salarii exceptionale
Asigurari medicale private
Pensie privata
Birouri clasa A+ in Sema Parc
Echipamente de lucru noi si performante

TeamNet International, companie de dezvoltare software cu peste 6 ani de experienta si 150 de specialisti, membri ai grupului Asesoft, parteneri Oracle, parteneri Gold Microsoft, certificati ISO 9001:2000 si ISO 27001:2005.

TeamNet este orientata spre perfectionarea continua a membrilor sai.
Dezvoltarea personala si profesionala a membrilor TeamNet este o valoare importanta a culturii noastre organizationale. Membrii TeamNet sunt instruiti permanent pentru a fi la curent cu cele mai noi tehnologii IT.

Scopul nostru este sa oferim solutii IT, folosind cele mai noi tehnologii pentru a imbunatati productivitatea, eficienta si performanta afacerii clientilor nostri.