Traducator Limba Bulgara

SC REINVENT CONSULTING SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- traduceri in/din limba bulgara si engleza;
- relatii cu clientii in limba bulgara si engleza prin intermediul telefonului;
- disponibilitate de a calatori in zona desemnata;
- excelente abilitati de comunicare;
- translator pentru intalniri de afaceri;

CERINTE

- autorizaţie de traducator emisa de Ministerul Justitiei din Romania;
- cunoasterea temeinica a limbii/limbilor pentru care se poseda autorizatie;
- cunostinte operare PC;
- spirit de echipa;
- persoana responsabila, organizata;
- corectitudine, receptivitate, flexibilitate si creativitate rezistenta la efort si stres;
- loialitate (persoana ce intelege asigurarea confidentialitatii documentelor cu care opereaza);

BENEFICII OFERITE

Se incheie contract de munca pe perioada
Toate aplicatiile vor fi tratate cu maxima seriozitate si confidentialitate. Doar candidatii eligibili vor fi contactati in vederea stabilirii unui interviu.

Domeniul de activitate este consultanta comerciala si evidenta contabila, firma facand parte din grupul de firme REINVENT, existent pe piata incepand cu 1993