Traducator Engleza - Franceza

AllJobs4All

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Traduce documente cu caracter tehnic, juridic, economic din limba romana in limbile franceza si engleza si viceversa.
- Asigura activitatile de interpretariat la diverse sedinte.
- Este responsabil de revizia de limba sau cea terminologica.
- Gestioneaza proiecte mari pe termen lung;
- Respecta cu strictete procedurile de lucru interne;

CERINTE

- Absolvent studii superioare; studiile de specialitate constituie un avantaj;
- Cunostinte la nivel avansat de limba franceza si limba engleza.
- Minimum 1 an experienta in domeniul traducerilor;
- Experienta profesionala in domeniul traducerilor tehnice reprezinta un avantaj major;
- Cunostinte MS Office;
- Capacitate superioara de concentrare.
- Orientare catre obiective si sarcini;
- Capacitate de organizare, gandire analitica.
- Seriozitate, responsabilitate in munca.

BENEFICII OFERITE

- Echipa tanara, mediu de lucru dinamic.
- Cultura organizationala orientata catre profesionalism si inovatie.
- Dezvoltare profesionala continua

AllJobs4All, membru al Outsourcing 4 All a luat nastere pentru a veni in intampinarea necesitatilor de resurse umane ale clientilor nostri. Scopul nostru este de a aduce o perspectiva inovatoare in abordarea proceselor de Recrutare si Selectie, Evaluare, Motivare, Diagnoza Organizationala si Consiliere in Cariera, de a sustine si incuraja companiile in utilizarea optima a elementelor de Management al Resurselor Umane.

Proiectam, planificam si construim cariere de succes, pentru oameni de succes, in organizatii de succes, prin simplul fapt ca avem rabdarea, inteligenta si tenacitatea de a descoperi potentiale si a le orienta adecvat! (mai multe detalii pe www.alljobs4all.ro)