Trader pe piata futures

Branfog Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam trader pe piata futures (agent de bursa). Profilul activitatii include procesarea ordinelor de tranzactionare

CERINTE

Descrierea jobului:
Candidatul cautat are studii superioare economice finalizate, cunostinte obligatorii de limba engleza, rigurozitate, atentie la detalii si mod de lucru organizat, abilitati de lucru in echipa, capacitate de a lua decizii rapid si rezistenta la stres. Reprezinta avantaje: cunostinte despre piata de capital
Experienta in a relationa cu clientii companiei.
Pentru cei care nu au promovat examenul pentru Agent pentru Servicii de Investitii Financiare le oferim posibilitatea in mod GRATUIT sa il promovze in cadrul companiei.

BENEFICII OFERITE

Oferim un mediu de lucru placut intr-unul din cele mai interesante sectoare ale economiei mondiale , un pachet salarial bazat pe experienta, performante si realizari.
Oportunitati de promovare in cadrul firmei
Posibilitatea de dezvoltare a cunostintelor si aptitudinilor profesionale.

Suntem un broker ce ofera acces la tranzactionare pe diferite piete financiare. Avand peste 200 de sedii in 30 de tari si peste 3000 de angajati, suntem un lider global, dar intotdeauna la indemana clientilor