TRACTORIST / MECANIC UTILAJ (AGRICOL)

365 JOBS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Candidati care au calificare/ experienta pentru folosirea utilajelor (tractoare, excavatoare, utilaje agricole etc.). Mentionam ca utilajele sunt de ultima generatie

CERINTE

Studii: Liceu

Permis de conducere : categoria B: minim 2 ani

Limba straina: Engleză: Mediu

Studii medii si (sau) certificat de calificare ca mecanic masini si utilaje, mecanic auto / tractorist.

Experienta: minim 2 ani

Varsta : minim 25 de ani

Sanatos clinic, activ fizic, atitudine pozitiva.

OBLIGATORIU : permis auto categoria B sau alte categorii

BENEFICII OFERITE

Cazare, Masa

DESCRIEREA FIRMEI

Cautati oferte de locuri de munca in strainatate?

Aplica online pentru locuri de munca in Anglia, Au Pair Ingrijire copii, oferte in Grecia, Cipru, Criuse Ships jobs pe rauri din Europa: chelneri, barmani, bucatari, ajutor de ospatar, cameriste.

www.transylvania-jobs.com - Locuri de munca in strainatate