Tipograf offset

Austria Card

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Opereaza setarea masinii pentru comanda aflata in derulare la preluarea schimbului;
- Asigura calitatea si conformitatea produsului prin compararea cu referinta, mostra clientului etc., respectand specificatiile comenzii;
- Tipareste comanda in conformitate cu specificatiile de lucru;
- Inregistreaza corect comanda in programul de tip ERP al companie;

CERINTE

- 2 ani experienta in tipar offset pe masini plane (nu rotative) / pe un post similar;
- capacitatea de a observa eventuale deviatii de culoare;
- experienta in mixarea culorilor in PMS ,in mod corespunzator;
- identificarea eventualelor probleme mecanice care pot aparea;

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv;
Bonuri de masa;
Transport decontat;
Bonusuri;
Mediu de lucru competitiv si posibilitate de promovare.

Austria Card SRL companie ce activeaza in domeniul productiei si personalizarii cardurilor bancare