TIPARITOR

R.A. Imprimeria B.N.R.

Job expirat

RESPONSABILITATI

TIPARITOR

CERINTE

studii medii;

- experienta de cel putin 10 ani ca tiparitor pe masini offset si/sau de tipar adanc, din care cel putin jumatate pe masini de tiparit comandate de calculator;

- constituie un avantaj foarte important experienta anterioara in domeniul tiparului de securitate;

- cunoasterea limbii engleze nivel mediu;

- seriozitate, corectitudine, simt de raspundere, capacitate de adaptare, dorinta de invatare si autoperfectionare;

- meticulozitate si interes pentru imbunatatirea continua a activitatii profesionale;

- sa nu aiba antecedente penale sau sa nu fie in curs de urmarire penala ori de judecata pentru savarsirea unei infractiuni;

- sa nu i se fi desfacut contractul de munca din motive care tin de persoana salariatului in ultimii 5 ani de activitate profesionala;

- stare de sanatate corespunzatoare desfasurarii activitatii;

- domiciliul stabil in Bucuresti.

BENEFICII OFERITE

- salariul motivant;

- tichete de masa;

- mediu de lucru placut.

Regia Autonoma Imprimeria Bancii Nationale a Romaniei este o firma de prestigiu, cu peste 130 de ani de experienta, ce are ca obiect de activitate fabricarea de bilete de banca, hartii de valoare si documente securizate cu sau fara regim special de numerotare si inseriere, precum si de alte produse tipografice