TEXTURE ARTIST

AMC Studio srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

GRAFICIAN 3D: MODELEAZA SI TEXTUREAZA ASSET-URI PENTRU JOCURI NEXT GEN.

CERINTE

FOARTE BUNE CUNOSTINTE DE MODELARE/TEXTURARE.
EXPERIENTA RELEVANTA IN INDUSTRIA JOCURILOR.
DISPONIBILITATE PENTRU STUDIU SI PERFECTIONARE PROFESIONALA.
SERIOZITATE.

BENEFICII OFERITE

ECHIPA PROFESIONISTA SI DINAMICA.
POSIBILITATEA DE EVOLUTIE IN CARIERA.
SALARIU MOTIVANT.
ASIUGURARI DE VIATA.
ABONAMENTE CLINICA MEDICALA MEDLIFE.
BONURI DE MASA.
BONUSURI.
TEAM BUILDING EVENTS.

VOM RASPUNDE NUMAI CANDIDATILOR ELIGIBILI. MULTUMIM PENTRU INTELEGERE.

AMC Studio este o companie IT romaneasca dinamica, specializata in servicii de grafica pentru jocuri video. Reputatia obtinuta de-a lungul anilor ca fiind singura companie autohtona de succes in acest domeniu ne obliga sa creem locuri de munca si sa oferim conditii de munca excelente, asa cum am facut si pina acum. AMC Studio a contribuit si contribuie la realizarea impreuna cu companii de renume(Sony Online Entertainment, Disney, Electronic Arts si altele) a unor proiecte Next Gen de prestigiu. Planul nostru dinamic si ambitios de dezvoltare are in vedere si permanenta recrutare de personal cu competente inalte si profesionalism recunoscut. Formam noi specialisti carora le oferim training specializat, reale posibilitati de dezvoltare profesionala, pachet salarial motivant, sansa de a lucra intr-un colectiv tanar si dinamic.

Vizitati site-ul www.amc.ro sau careers.amc.ro pentru mai multe informatii.