Tester aplicatii web & website-uri

Today`s

Job expirat

RESPONSABILITATI

- efectueaza teste pe aplicatiile/website-urile dezvoltate folosind o procedura interna clara
- raporteaza anomaliile intalnite folosind platforma interna de project management
- creaza si executa "test case-uri" pentru aplicatiile testate.
Responsabilitati secundare
-rezolvarea bug-urilor de complexitate mica si medie
-introducere de continut (text,imagini) in aplicatiile de management de continut

CERINTE

- experienta in testarea software sau content management pentru solutii web-based de minim 6 luni
- cunoasterea limbei engleze.
- disponibilitate de lucru cel putin 4 ore pe zi, de acasa
- abilitati de comunicare si lucru in echipa
- este necesara cunoasterea HTML, CSS la un nivel mediu si experienta minima in utilizarea programelor de editare grafica (Adobe

Photoshop)
- cunostintele de programare PHP & MySQL reprezinta un plus

BENEFICII OFERITE

- plata per proiect, plati lunare sau bilunare
- suport pentru cresterea bagajului de cunostine si a experientei in cadrul unei echipe cu experienta de 4 ani in domeniu
- program flexibil si posibilitatea de a lucra de la orice locatie cu acces internet

Today`s este o agentie de marketing online care combina creativitate si strategia de marketing pentru a oferi solutii eficiente pe internet, din 2005.