TELESALES CONSULTANT - ASISTENT VANZARI

SKILL TRAINING

Job expirat

RESPONSABILITATI

RESPONSABILITATI:

- identificarea potentialilor clienti din surse multiple: baza de date a companiei, mass-media, internet;
- contactarea telefonica a potentialior clienti si prezentarea ofertei de servicii;
- identificarea cerintelor clientului in zona de instruire la nivel de angajati;
- negocierea sumei de plata si conditiilor in care se va face aceasta;
- pastrarea legaturii cu participantii dupa curs;
- completarea bazei de date a companiei;
- colaborarea cu departamentul de training pentru a obtine informatii suplimentare despre: tematici de curs, manual, materiale, etc.

Principalele obiective ale acestui post sunt:
- Promovarea serviciilor HR dezvoltate si sustinute de Skill Team
-Dezvoltarea de noi parteneriate cu clientii
- Colaborarea cu celelalte departamente implicate
- Continua dezvoltare profesionala si personala

CERINTE

Vrei o provocare?
Cauti o oportunitate profesionala care sa ti se potriveasca ?
Aplica pentru pozitia de TELESALES CONSULTANT - PROMOVARE SI VANZARE SERVICII HR!

Skill Team - www.skillteam.ro - este un integrator de solutii H R, constient de rolul pe care oamenii il joaca intr-o organizatie. Noi intelegem ca succesul, performanta si dezvoltarea personala si profesionala depind de angajatul potrivit pe pozitia adecvata.

Iti propunen pozitia de TELESALES CONSULTANT - ASISTENT VANZARI in cadrul companiei noastre.
Pentru noi este important ca viitorul coleg sa indeplineasca urmatoarele cerinte:

- studii medii/superioare in curs/finalizate;
- experienta minima in activitatea de vanzari prin telefon;
- cunostinte de operare pc;
- abilitati foarte bune de comunicare si negociere;
- incredere in sine si putere de convingere.

BENEFICII OFERITE

- salariu atractiv si bonusuri in functie de realizari
- carte de munca
- cursuri de formare
- un mediu de lucru modern si provocator.

Skill Team - www.skillteam.ro - este un integrator de solutii H R, constient de rolul pe care oamenii il joaca intr-o organizatie. Noi intelegem ca succesul, performanta si dezvoltarea personala si profesionala depind de angajatul potrivit pe pozitia adecvata