Telesales

BE CONNECTED & TRAINED SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitatile principale ale persoanei care va ocupa pozitia de Telesales sunt:
• Prospectarea pietei
• Identificare clientilor noi
• Identificare nevoilor reale ale clientilor
• Vanzarea serviciilor
• Tratarea obiectiilor clientilor astfel incat acestea sa fie transformate intr-o vanzare
• Intretinerea si dezvoltarea clientii existenti

CERINTE

Candidatul ideal este: dinamic, pozitiv, entuziast isi asuma responsabilitatile, are capacitatea de a duce la bun sfarsit sarcinile, este foarte organizat si punctual.
Persoana potrivita are abilitati de lucru cu clientii, de relationare si de comunicare excelente.
Cautam o persoana perseverenta si dornica de a reusi, pozitiva, capabila sa isi atinga obiectivele, optimista si energica, plina de bun simt si tenace.

BENEFICII OFERITE

Salariu fix si parte variabila in functie de vanzari.
Posibilitatea de pregatire profesionala.

Misiunea Freight Forwaders Training Center, proiect initiat de Be Connected & Trained SRL, este de a asigura dezvoltarea profesionistilor in domeniul transporturilor si serviciilor conexe precum si asistarea acestora in atingerea potentialului lor maxim, prin programe de invatare, care sunt relevante si usor de transferat la locul de munca.