Teleoperator financiar

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- contactarea clientului telefonic, din baza noastra de date, in vederea promovarii produselor companiei;
- identificarea si intelegerea nevoilor financiare ale potentialilor clienti, oferite de suport tehnic si informational;
- dezvoltarea strategiilor de management.

CERINTE

- punctualitate, atentie la detalii;
- bune abilitati de comunicare si negociere, determinare, initiativa, perseverenta si putere de convingere;
- atitudine pozitiva, rezistenta la stres, orientare catre client;
- spirit competitiv;
- studiile superioare constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

- salariu fix + comision;
- bonusuri semnificative;
- contract de munca (8 ore);
- angajament pe termen lung;
- program de lucru standard (5 zile);
- training de specializare;
- mediu de lucru profesionist si competitiv;
- sansa reala de promovare rapida;
- activarea intr-un domeniu de top;
- telefon de serviciu si PC.