TEHNOLOG PRODUSE MORARIT SI PANIFICATIE

ABC Human Capital

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o firma care se ocupa cu comercializarea de ingrediente pentru industria alimentara, reprezentand doua firme straine in Romania.

Va vinde ingrediente necesare fabricarii produselor de panificatie si morarit (enzime) catre brutarii / patiserii / mori
Va da recomandari clientilor pentru schimbarea / imbunatatirea retetelor de preparare a produselor de panificatie
Va recomanda clientului cum sa folosesca ingredientele pe care el le promoveaza
Va mentine legatura cu clientii deja existenti si va reinnoi comenzile
Va identifica treptat noi retele de clienti carora sa le vanda produsele pe care el le promoveaza.

CERINTE

Studii in domeniul chimiei alimentare - OBLIGATORIU
Practica in domeniul ameliorarii fainei la mori sau in brutarii - real avantaj
Experienta in productie (morarit / panificatie) minim 2 ani
Experienta in vanzari si in contactul direct cu clientii (postul imbina cunostinte de tehnologie cu abilitati de agent de vanzare.)
Cunostintele in diverse tehnologii de industria alimentara - esentiale
Limba engleza - nivel mediu
Carnet de conducere
Disponibilitate de a face delegatii in tara (zona de sud si SE a tarii)
Abilitati de planificare si organizare a activitatilor ce urmeaza a fi desfasurate
Excelente abilitati de comunicare si interrelationare personala, organizat, spirit de initiativa, analitic, flexibil, adaptabil, capacitate de lucru in echipa, bun negociator.

BENEFICII OFERITE

Masina, laptop telefon, salariu fix si bonus din realizari.

ABC Human Capital – Agentie de recrutare & Executive Search, dezvolta din anul 2005 proiecte de headhunting si recrutare pentru mai mult de 190 de companii prezente pe piata din Romania. Majoritatea proiectelor derulate de agentia noastra se adreseaza pozitiilor de middle si top management, insa compania are experienta si in recrutarea de personal pentru posturi entry level.
Gama serviciilor noastre este alcatuita astfel incat sa raspunda nevoilor companiilor client ― de la selectia si recrutarea personalului, pana la evaluarea profesionala a candidatilor sau a personalului angajat, precum si implementarea de programe de sustinere a persoanelor vizate readaptarii la noile exigente ale pietei fortei de munca.

Portofoliul nostru de clienti >> http://goo.gl/CIDu0
Ce oportunitati de cariera oferim >> http://goo.gl/scNUH
Contact >> http://goo.gl/ZyX6d