Tehnolog calitate

NISSA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Verifica si avizeaza seria “0” executata de fabrica subcontractoare impreuna cu Coordonatorul de calitate si avizeaza inceperea productiei;
- Comunica subcontractorilor orice modificare aparuta fata de prototip, accesorii etc.;
- Atentioneaza fabricile atunci cand materiale sunt delicate sau cand se comporta diferit fata de cele obisnuite;
- Participa la gasirea solutiilor tehnologice optime pentru executarea produselor conform standardelor proprii de calitate;
- Verifica 100% sau procentual, produsele lucrate la subcontractori, trimite mostre din productie spre aprobarea Coordonatorului de calitate si avizeaza livrarea comenzilor de la fabricile colaboratoare;
- Intocmeste “Raportul de calitate” pentru fiecare lansare.

CERINTE

- Cunostinte in construirea / verificarea tiparelor (manual pe carton);
- Experienta si cunostinte de tehnologie produse dama;
- Bun organizator al timpului de lucru;
- Capacitate de lucru independent;
- Initiativa.

BENEFICII OFERITE

La NISSA incurajam creativitatea si inovatia, ne respectam clientii si angajatii, facem foarte bine tot ceea ce ne propunem. Ne plac oamenii cu initiativa, care isi asuma responsabilitatea pentru deciziile luate si care se implica in fiecare proiect la care participa.

Compania a luat nastere in anul 1993 si are ca obiect de activitate producerea si comercializarea propriilor colectii sub marca proprie.
NISSA inseamna in tot ce face creativitate, dinamism, deschidere, indrazneala, grija pentru detalii si frumos si nu in ultimul rand consecventa.
Colectiile NISSA se adreseaza: adolescentilor: casual si sport, si pentru persoane cu varste cuprinse intre 25-45 ani: casual, office si de seara.
Produsele sunt promovate atat in magazile proprii cat si in magazine agreate de noi.