Tehnicieni / Executanti- Spatii Comerciale (dispusi la deplasare)

QLT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Lucrari de reamenajari pentru spatii comerciale si cladiri de birouri in Bucuresti si tara.

Experienta in activitati tehnice si executie lucrari de: lacatuserie, tamplarie, shopfitting, livrari/instalari echipamente, sisteme securitate, panouri publicitare, sisteme de securitate, montaj gresie/faianta, zugraveli etc;
Persoane organizate, meticuloase si orientate spre dezvoltare profesionala continua;
Abilitate de lucru in echipa;
Experienta de lucru in productie sau in depozit poate reprezenta un avantaj (lucrator depozit, muncitor in productie etc).

CERINTE

Lucrarile se desfasoara in cadrul spatiilor comericale din Bucuresti si tara;
Disponibilitate la deplasari in tara, se ofera transport, cazare si diurna, doar in afara Bucurestiului;
Executarea lucrarilor se face in echipa, in conditiile de calitate si de timp.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial corelat cu experienta profesionala (2000-2300 lei net);
Contract de munca, perioada nedeterminata.

Detalii: www.QLT.ro
cariera@QLT.ro

Identificam, selectionam si recomandam candidati talentati prin care companiile se pot dezvolta.

Oamenii fac diferenta, iar succesul unei companii este garantat doar de calitatea oamenilor integrati in companie.