Tehnician telecomunicatii / telefonie mobila

Mira Telecom

Job expirat

RESPONSABILITATI

- instaleaza si configureaza echipamente telecomunicatii pentru telefonia mobila;
- instaleaza echipamente de electroalimentare.

CERINTE

- studii medii;
- apt pentru lucru la inaltime;
- disponibil pentru deplasari in interes de serviciu;
- constituie avantaj detinerea carnetului de conducere cat.B.

BENEFICII OFERITE

-pachet salarial motivant;
-mediu de lucru bazat pe competenta cu posibilitati de promovare;
-posibilitatea de a fi implicat in proiecte in strainatate cu un pachet salarial corespunzator;
-training-uri si certificari la producatorii de echipamente;
- bonusuri pentru depasirea obiectivelor.

MIRA Telecom este o companie care activeaza in domeniul telecomunicatiilor, cu peste 140 de angajati, cu sediul central in Bucuresti si 4 filiale in Bacau, Brasov, Cluj Napoca si Craiova. Principalii clienti sunt operatori de telefonie mobila din tara si strainatate, institutii guvernamentale din Romania, pentru care oferim solutii la cheie care includ proiectare radio, achizitii si constructii civile pentru site-uri, instalare, integrare, comissioning si mentenanta.
MIRA Telecom ofera un mediu de lucru performant, unde sunt promovate valoarea si inovatia, creand conditii de dezvoltare personala si profesionala. Angajatii participa atat la traininguri pentru dezvoltarea abilitatilor manageriale, cat si la cursuri tehnice de specializare organizate de operatori de telefonie mobila sau de producatori de echipamente.