TEHNICIAN TELECOMUNICATII - Bucuresti

STARJOBS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam tehnicieni de telecomunicatii pentru clientul nostru, firma in domeniul telecomunicatiilor.

Responsabilitatile postului:
- instalare cablu fibra optica, cablu RF (pe stalpi, pe terasele blocurilor, in interiorul cladirilor)
- instalare antene pt comunicatii 3G,4G, suporti antene
- lucrari simple de constructii civile in domeniul telecomunicatiilor

CERINTE

- permis categoria B
- abilitati de comunicare
- adaptabilitate si rezolvare situatii neprevazute
- posibilitate de lucru program prelungit
- cunostinte si abilitati tehnice (instalare de cabluri, prinderi, montare antene, etc)
-cunostinte necesare pentru lucrul cu echipamente de masura si control;
-cunostinte electronica aplicata, calculatoare, retelistica, programare routere, swich-uri;
-spirit organizat, perseverent;
-capacitate de lucru in echipa

BENEFICII OFERITE

Salariu
Contract de munca

STARJOBS ROMANIA - Servicii complete in domeniul resurselor umane

Cu echipa noastra motivata si cu experienta in domeniul resurselor umane, folosind relatiile si sistemul cunostintelor retelei europene STARJOBS, sustinem dezvoltarea partenerilor si angajatilor nostrii in numele respectului, orientarii spre oameni si a legalitatii.

Oferim servicii integrate de resurse umane:
• Munca prin agent de munca temporara- Leasing de personal – Inchiriere de personal
• Recrutare si selectie
• Head hunting
• Salarizare
• Training
• Teste psihologice
• Fisa postului
• Consultanta de legislatie a muncii
• Distributie materiale publicitare

Pentru mai multe detalii, ne puteti contacta la:
Adresa: Cluj-Napoca, str. Iuliu Maniu, nr. 17, ap. 7, 400095
Tel/fax: +40264431985
www.starjobs.eu
Mobil: +40 0748-474493
cariere@starjobs.eu