TEHNICIAN TELECOMUNICATII

AUTO COBALCESCU SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- raspunde de buna desfasurare a comunicatiilor radio in cadrul societatii;
- actualizeaza bazele de date legate de structura si distributia echipamentelor radio si aparatelor de taxat cu toate perifericele acestora;
- raspunde de nivelul ridicat calitativ al instalarii, functionarii, intretinerii si repararii echipamentelor radio si de taxare in cadrul companiei;
- transmite si primeste cereri de oferte legate de achizitia si repararea echipamentelor pe care le gestioneaza
- raspunde de informarea corecta si in totalitate a conducatorilor auto cu privire la modul de lucru si exploatare al echipamentelor radio si a aparatului de taxat;
- raspunde de mentinerea in termeni legali si stabiliti a setarilor si modului de desfasurare a activitatii pe frecventa radio precum si de functionarea si exploatarea aparatului de taxat;
- raspunde de documentele si demersurile legale in cazul constatarii disparitiei unui echipament radio sau aparat de taxat;
- raspunde de corectitudinea intocmirii si clasarii proceselor verbale de predare primire a echipamentelor radio, aparate de taxat si casete taxi;
- se preocupa si gaseste solutii pentru imbunatatirea activitatii compartimentului pe care il conduce si a activitatii pe frecventele radio.

CERINTE

- studii medii/superioare in domeniul electronic sau telecomunicatii;
- experienta pe un post similar-minim 1 an.

BENEFICII OFERITE

- lucrul intr-o echipa tanara si dinamica;
- salariu fix + bonuri de masa.

Auto Cobalcescu va ofera certitudinea unei supravegheri atente a comportamentului masinii dumneavoastra in perioada de garantie cat si in post-garantie, printr-o performanta activitate de service, care cuprinde intreaga gama de servicii de intretinere si reparare a autoturismelor Renault si Dacia (in calitate de concesionar), precum si pentru alte marci de automobile.