Tehnician TELECOMUNICATII

LIBRA BANK SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Instalarea, programarea si intretinerea centralelor telefonice
- Gestioneaza reteaua de telefonie mobila
- Mentine relatia cu Romtelecom si Orange
- Imbunatateste sistemul de comunicati si furnizori existenti

CERINTE

- Experienta in programarea centralelor telefonice (de preferat Philips)
- Permis de conducere categoria B
- Cunoasterea limbii engleze (scris si conversational)

BENEFICII OFERITE

- Conturarea unui brand personal - pentru ca oferim posibilitati reale de promovare dupa numai 6 luni de la angajare
- Sansa de a te face remarcat - pentru ca la noi initiativa si implicarea sunt valorizate
- Meritocratie- pentru ca performanta ta este recunoscuta si apreciata corespunzator

Aplicatiile vor fi tratate confidential.
Numai candidatii selectati vor fi contactati pentru interviu.

Asteptam CV-urile Dvs., insotite de scrisoarea de intentie, si pe fax: 021-230.65.65 / mail: jobs@librabank.ro.

Libra Bank este banca profesiilor liberale din Romania, detinand cea mai indelungata traditie pe acest segment in peisajul bancar romanesc, cele mai multe tipuri de profesii liberale deservite, precum si cel mai larg set de produse dedicate.

Misiunea noastra este sa oferim cele mai potrivite solutii financiare pentru specialistii din segmentul profesiunilor liberale si pentru antreprenorii din segmentul firmelor mici si mijlocii.

Pentru aceasta, dorim sa punem la dispozitie clientilor o echipa de oameni talentati si motivati, pregatiti sa ii asiste.Este convingerea noastra ca succesul si performanta in mediul bancar se realizeaza nu doar prin oferirea de servicii de calitate ci, mai ales, prin construirea unor relatii si parteneriate financiare de lunga durata cu clientii nostri.